Witaj. 

Cieszę się, że zainteresowały Cię moje projekty. Jeżeli szukasz wyjątkowych i niepowtarzalnych ubrań do noszenia na codzień to trafiłaś idealnie. 

Projektuję od wielu lat, tworzę wyjątkowe ubrania w krótkich seriach.  Jestem autorką wszystkich projektów. Moda to moja pasja a w projektowaniu kieruję się zawsze intuicją. Dlatego możesz być pewna, że wybierając mój projekt będziesz wyglądała niepowtarzalnie. Moje kolekcje są ponadczasowe. Modele z różnych sezonów możesz dowolnie miksować, łączyć za każdym razem tworząc zupełnie nowy look.

Kolekcje szyte są w krótkich seriach, wykonywane z dbałością o  jakość i detale. Na etapie składania zamówienia możesz wprowadzić korekty i dostosować projekt do swoich preferencji. Szczegóły dotyczące personalizacji projektów znajdziesz w menu.

Wszystkie projekty powstają i są realizowane na terenie Warszawy. Tutaj mam pracownię, w której zawsze możemy się spotkać. Jeżeli chciałabyś przymierzyć, zobaczyć  konkretny projekt, napisz lub zadzwoń a umówimy się na spotkanie w dowolnym terminie.

Działam w branży modowej od wielu lat. Jestem laureatką  m.in. Elle Style Awards, otrzymałam statuetkę w kategorii najlepszy polski projektant. Nominując mnie do nagrody redakcja Elle napisała „dla niej awangarda to rzeczy do noszenia nie na wybiegu ale na ulicy“. 

W In Style przeczytasz…”Aga Guz. Jej styl to połączenie czegoś całkiem  zwyczajnego z czymś nieznacznie pojechanym w jedną, często asymetryczną całość. Podoba nam się sposób miksowania elementów stylu casual i urban z kilkoma akcentami klasyki. Te rzeczy można swobodnie łączyć i nosić o każdej porze dnia i nocy.”Jednym słowem talent plus technika plus poczucie humoru.”

Ubieram także gwiazdy naszej sceny muzycznej i osobowości telewizyjne. W moich projektach występują m.in. Natalia  Kukulska, Anita Lipnicka, Novika, Edyta Górniak, Beata Sadowska, Kinga Rusin.

Kolekcje są wykorzystywane w sesjach zdjęciowych prasy kobiecej a także przy realizacji programów telewizyjnych i teledysków, np.: Patrycji Markowskiej czy Natalii Kukulskiej.   

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu,

AgaGuz