Personalizacja

Na etapie składania zamówienia możesz wprowadzić korekty do projektu. Rozumiem, że zdążają się sytuacje, kiedy projekt podoba się ale do ideału brakuje mu np.: dłuższych lub krótszych nogawek, dodatkowych kieszeni, kaptura, ulubionego kształtu dekoltu czy ściągaczy w nogawkach. 

Jestem otwarta na takie korekty!

Skontaktuj się ze mną, zaproponuj zmiany, sprawdzę czy są możliwe do wprowadzenia. W przypadku większych zmian/ ingerencji w projekt przygotuję wstępną wycenę.

Rozmiary.

Podstawowa tabela  rozmiarów jest dostępna w  moim sklepie. Jeżeli nosisz niestandardowy rozmiar, jesteś wyjątkowo szczupła lub  potrzebujesz rozmiaru plus size, napisz do mnie. Prześlij swoje wymiary, wprowadzę zmiany w projekcie i dostosuje go do Twoich oczekiwań. Zapewniam, że będziesz zadowolona. Mam doświadczenie w realizacji zamówień + Size.

Tkanina. 

Masz także możliwość  zmiany/wyboru tkaniny do wybranego projektu. Wybierz projekt, następnie zaproponuj tkaninę do realizacji. Sprawdzę możliwość zamiany tkaniny, przedstawię wstępną wycenę oraz zaproponuję termin realizacji zamówienia. Cena nie musi się zmienić, jest uzależniona od rodzaju wybranej tkaniny.

Dla Dzieci.

Moje projekty są odszywane także w wersji dziecięcej. Jeżeli chciałabyś by Twoja córka miała identyczny płaszcz, sukienkę ale w mniejszej wersji-jest to możliwe!

Proszę o wybór projektu oraz podanie wzrostu dziecka. Prześlę wycenę realizacji projektu wraz z terminem wysyłki.

Pamiętaj, że w przypadku wprowadzania indywidualnych zmian w projekcie nie podlega on  już wymianie ani zwrotowi.